101 - Betjäntlyktor 2 st

101 - Betjäntlyktor 2 st
101 - Betjäntlyktor 2 st

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BETJÄNTLYKTOR, två snarlika, för 2 ljus, bemålad plåt, glas, 1800-/1900-tal, lykthus ca 35 x 27 cm

Proveniens
Rosendals slott Skåne

Bruksslitage

766189

2020-08-21