103 - Klädhängare-/krok gjutjärn

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

800 SEK

KLÄDHÄNGARE, för väggplacering, i form av narr, svärtat gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd 25, bredd 30 cm

Bruksslitage

766201

2020-08-21