104 - Resväskor ca 1900-tal

104 - Resväskor ca 1900-tal
104 - Resväskor ca 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

RESVÄSKOR, 3 st, s k nattsäckar, tillverkade av återbrukade textilier/mattor samt skinn, Sverige, 1800-/1900-tal

Slitage, någon skada

766206

2020-08-21