Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
RESVÄSKOR, 3 st, s k nattsäckar, tillverkade av återbrukade textilier/mattor samt skinn, Sverige, 1800-/1900-tal
Slitage, någon skada
766206
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här