105 - Golfset 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLFSET, bestående av liten golfbag i axelmodell, smärting med skinndetaljer, samt (4) klubbor med ekskaft, bl a Invicta, Army & Navy, London, 1900-talets första decennier

Slitage, någon skada

766230

2020-08-21