Bordslampa MAE grön mässing

Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing
Bordslampa MAE grön mässing

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, märkt MAE 4426 i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, skärm i mässing, lindat konstskinn, två ljuspunkter, ljusknappar/snören, höjd ca 50, diameter 42 cm

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

766235

2020-05-01