Georg Pauli

Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Sydlänskt kubistiskt motiv, signerad GP, akvarell på papper, bildmått ca 34 x 21 cm

Reva, revor.

766247

2020-04-29