Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, silver, nyrokoko, 1879, stämplad OL, löstagbara manschetter, höjd ca 19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

766250

2020-04-30