Arne Jacobsen "Sjuan"

Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stol, "Sjuan", vitlackerad formpressad sits på kromad benställning, sittshöjd ca 44/41 cm.

Bruksslitage, krackelyr, färgbortfall.

766262

2020-05-09