Jockum Nordström, färglitografi

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): Every neighbor is a customer, signerad Jockum, 86/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Zustandsbeschreibung

766271

2020-05-10