Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): Every neighbor is a customer, signerad Jockum, 86/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Zustandsbeschreibung
766271
2020-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner