Taklampa Torsten Orrling

Taklampa Torsten Orrling
Taklampa Torsten Orrling
Taklampa Torsten Orrling
Taklampa Torsten Orrling
Taklampa Torsten Orrling
Taklampa Torsten Orrling

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKLAMPA, "TN 51", Torsten Orrling för Hans Agne Jakobsson, Markaryd, vitlackerad metall, diameter 48, höjd 48 cm.

Bruksslitage och mindre bucklor

766279

2020-04-29