Ateljee soffa design Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

300 EUR

Schätzwert

400 EUR

Beschreibung

YRJÖ KUKKAPURO, SOFFA , "Ateljee", 1970-tal, svart läderklädsel, dragkedjor, rödlackerad stomme och ben, ca längd 225 cm, djup 90 cm, höjd 95 cm. löstagbara nackstöd.

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt bruksslitage. Enstaka märken och smärre fläckar.

766285

2020-05-08