Ateljee soffa design Yrjö Kukkapuro
Klubbat för:
300 EUR
Schätzwert
400 EUR
Beschreibung
YRJÖ KUKKAPURO, SOFFA , "Ateljee", 1970-tal, svart läderklädsel, dragkedjor, rödlackerad stomme och ben, ca längd 225 cm, djup 90 cm, höjd 95 cm. löstagbara nackstöd.
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt bruksslitage. Enstaka märken och smärre fläckar.
766285
2020-05-08