Ateljee fåtöljer ett par av Yrjö Kukkapuro
Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
500 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, FÅTÖLJER ETT PAR, "Ateljee", 1970-tal, savart läderklädsel, dragkedjor, rödlackerad stomme och ben, bredd 92 cm, djup 83 cm, höjd 95 cm, löstagbara nackstöd.
Sedvanligt bruksslitage. Enstaka märken och smärre fläckar
766286
2020-05-09