Ateljee fåtöljer ett par av Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

500 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, FÅTÖLJER ETT PAR, "Ateljee", 1970-tal, savart läderklädsel, dragkedjor, rödlackerad stomme och ben, bredd 92 cm, djup 83 cm, höjd 95 cm, löstagbara nackstöd.

Sedvanligt bruksslitage. Enstaka märken och smärre fläckar

766286

2020-05-09