Ytterfoder Frankrike

Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike
Ytterfoder Frankrike

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, Frankrike, 1900-tal, vitglaserad keramik, hänklar med ringar, undertill med etikettmärkning Vielle France, höjd ca 27, diameter 35 cm

Hänklarna med smärre glasyrslitage

766310

2020-04-29