Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, Kustvy med segelbåtar otydligt signerad, bildmått 16x23 cm
Skador: Mindre fläckar

766311

2020-04-29