Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THURE LINDH (1913-1976): Kustbild med fiskare, signerad Thure Lindh, olja på duk, 73x104 cm
Något gulnad
766327
2020-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här