Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Perspective Japonaise n:o 458", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch på papper, bladmått ca 38,5x28 cm

766342

2020-05-10