Till bords med Lennart Jirlow (2)
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TILL BORDS MED LENNART JIRLOW. Red. David Back - Fredric Bengtsson - Torbjörn Östman. Helsingborg (Mat & Vänner förlag AB) 2006. Liten 4:o. Kol. ill, denna numrerad 62. Tillhörande färglitografi. Skyddsomslag. (2)
Originalfärglitografin "Dans la cuisine", tillhörande bibliofilupplagan, är inramad i guldram, numrerad 62/240
766352
2020-05-10