Till bords med Lennart Jirlow (2)

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TILL BORDS MED LENNART JIRLOW. Red. David Back - Fredric Bengtsson - Torbjörn Östman. Helsingborg (Mat & Vänner förlag AB) 2006. Liten 4:o. Kol. ill, denna numrerad 62. Tillhörande färglitografi. Skyddsomslag. (2)

Originalfärglitografin "Dans la cuisine", tillhörande bibliofilupplagan, är inramad i guldram, numrerad 62/240

766352

2020-05-10