Cottex golvlampa

Cottex golvlampa
Cottex golvlampa
Cottex golvlampa
Cottex golvlampa
Cottex golvlampa
Cottex golvlampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, stomme av marmor och gulmetall, för fem ljuskällor, etikettmärkt, höjd ca 205 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad

766360

2020-05-10