106 - Gjutjärnsurnor

106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor
106 - Gjutjärnsurnor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, svärtat gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Slitage, borrade hål

766374

2020-08-21