Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Skymningslandskap, monogramsignerad SN, olja på pannå, ca 13,5x20,5 cm

Spricka

766379

2020-05-03