Nils Ramhöj oljemålning
Valmis
2020-05-03
766389
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NILS RAMHÖJ (född 1953): Blomsterstilleben, monogramsignerad, olja på duk, 36x32 cm