Lars Norrman, På badstranden
Valmis
2020-05-10
766404
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): På badstranden, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 56,5x92 cm