Lars Norrman, På badstranden

Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden
Lars Norrman, På badstranden

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): På badstranden, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 56,5x92 cm

766404

2020-05-10