Henri Matisse litografi
Valmis
2020-04-30
766406
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Nu Blue", monogramsignerad i trycket, från 1958, färglitografi, ur Verve 35-36, 35x22 cm