Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Nu Blue", monogramsignerad i trycket, från 1958, färglitografi, ur Verve 35-36, 35x22 cm

766406

2020-04-30