Väggur jugend
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, jugend, omkring 1900, fanér i mahogny, pendel i brons, dekoration med örn överst, höjd ca 107 cm
Funktionen garnteras ej, slitage samt skador på övre dekorationer, lösa delar medföljer, smärre fanerbortall, bruks och åldersrelaterat slitage
766419
2020-05-01