Väggur jugend

Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, jugend, omkring 1900, fanér i mahogny, pendel i brons, dekoration med örn överst, höjd ca 107 cm

Funktionen garnteras ej, slitage samt skador på övre dekorationer, lösa delar medföljer, smärre fanerbortall, bruks och åldersrelaterat slitage

766419

2020-05-01