Rökbord
2020-05-03
766422
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RÖKBORD, med fast monterade tillbehör, på svarvad pelarfot, 1900-talets första del, H ca 77 cm
Bruksslitage