Grafiskt blad Miguel de Sorello
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MIGUEL DE SORELLO (Spanien/Italien c 1700-c 1765): Egyptiserande motiv, signerad i plåten Micchael Sorello Sculp., gravyr, 28,5 x 14,5 cm, monterad i empireram från 1800-talets första kvartal
Kuntoraportti
Ställvisa fläckar, ramen med ställvisa skador och lagningar
766453
Päivämäärä:
2020-05-10