Grafiskt blad Miguel de Sorello

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MIGUEL DE SORELLO (Spanien/Italien c 1700-c 1765): Egyptiserande motiv, signerad i plåten Micchael Sorello Sculp., gravyr, 28,5 x 14,5 cm, monterad i empireram från 1800-talets första kvartal

Kuntoraportti

Ställvisa fläckar, ramen med ställvisa skador och lagningar

766453

Päivämäärä:

2020-05-10