Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
STOLAR, Biedermeier, ryggbrickan med skuren dekor, sabelben, löstagbar, stoppad sits, sitthöjd 47 cm, bredd 49 cm, höjd 92 cm
Små fanerskador.
766462
2020-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här