Biedermeierstolar, ett par

Biedermeierstolar, ett par
Biedermeierstolar, ett par
Biedermeierstolar, ett par
Biedermeierstolar, ett par
Biedermeierstolar, ett par
Biedermeierstolar, ett par

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

STOLAR, Biedermeier, ryggbrickan med skuren dekor, sabelben, löstagbar, stoppad sits, sitthöjd 47 cm, bredd 49 cm, höjd 92 cm

Små fanerskador.

766462

2020-04-29