Knut Jern Strindberg

Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg
Knut Jern Strindberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KNUT JERN (1885-1948): Sittande August Strindberg, gips, signerad och daterad 1909, höjd 34 cm
Skador: Nagg

766473

2020-05-10