Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
FARTYGSLOGG, mässing, Walker´s "Rocket", Birmingham, 1900-talets mitt, längd ca 32
Ingår i temaauktionen Nautica
Brukslitage, 1 visare saknas samt stötmärke
766476
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här