Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
FARTYGSLOGG, mässing, Walker´s "Rocket", Birmingham, 1900-talets mitt, längd ca 32
Ingår i temaauktionen Nautica
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, 1 visare saknas samt stötmärke
766476
2020-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner