Fartygslogg

Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg
Fartygslogg

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FARTYGSLOGG, mässing, Walker´s "Rocket", Birmingham, 1900-talets mitt, längd ca 32

Ingår i temaauktionen Nautica

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, 1 visare saknas samt stötmärke

766476

2020-05-01