WMF karaff

WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff
WMF karaff

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, karaff, tidigt 1900-tal, jugend,Tyskland, dekor av stiliserande blommor, stämplade WMF, höjd ca 39 cm

Smärre bruksspår

766479

2020-05-01