Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALDO LONDI, 3 figuriner, Bitossi, Italien, 1960-tal, chamotterat stengods, blågrön glasyr, längd ca 16-28 cm
Smärre slitage
766480
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här