Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RÖK/BRICKORD, Orienten, 1900-talets första hälft , ihopfällbart underrede, toppskiva av mässing med dekor, höjd ca45, 121x48 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar samt slitage vid underede
766492
2020-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner