FIOL Giovan paolo Maggini brefcia 1671, kopia
Valmis
2020-05-01
766499
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FIOL, etikettmärkt Giovan paolo Maggini brefcia 1671, samt "Justerad av D Jonssa, Västerås 1919, sannolikt tillverkad i tyskland kring sekelskiftet 18/1900-talet, längd ca 59
Bruksslitage