FIOL Giovan paolo Maggini brefcia 1671, kopia
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIOL, etikettmärkt Giovan paolo Maggini brefcia 1671, samt "Justerad av D Jonssa, Västerås 1919, sannolikt tillverkad i tyskland kring sekelskiftet 18/1900-talet, längd ca 59
Bruksslitage
766499
2020-05-01