Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSBRICKA, tidigt sent 1800-tal, ram i betsad bambu samt handtag i brons, skiva i porslin med dekor av blommor och insekter, ca 63x40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
766517
2020-05-01