Serveringsbricka

Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSBRICKA, tidigt sent 1800-tal, ram i betsad bambu samt handtag i brons, skiva i porslin med dekor av blommor och insekter, ca 63x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

766517

2020-05-01