Karmstol jugend

Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend
Karmstol jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, jugend, 1900-talets början, ek, svart läder, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, lagningar, senare omklädd sittdyna

766532

2020-05-04