Kjell Engman vas och skål

Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål
Kjell Engman vas och skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, (2) vas/ljusstake samt skål på fot, Kosta Boda, flerfärgat glas, signerade höjd mellan ca 12,5-28 cm

Smäre slitage

766533

2020-05-01