Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
TOMAS ALMBERG, skulptur i brons, infattad i plexiglas, signerad samt numrerad 107/500, mått ca 20x129, djup 8 cm
Smärre bruksspår
766536
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här