Tomas Almberg

Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMAS ALMBERG, skulptur i brons, infattad i plexiglas, signerad samt numrerad 107/500, mått ca 20x129, djup 8 cm

Smärre bruksspår

766536

2020-05-01