Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER (2) 1 par, omkring 1900, man med tamburin och kvinna med ryggkorg, bemåalt biskviporslin, höjd ca 37 och 34 cm

Kantnagg på kvinnan, mannen med lagningar på händerna, smärre slitage

766544

2020-05-01