Figuriner
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER (2) 1 par, omkring 1900, man med tamburin och kvinna med ryggkorg, bemåalt biskviporslin, höjd ca 37 och 34 cm
Kantnagg på kvinnan, mannen med lagningar på händerna, smärre slitage
766544
2020-05-01