Gösta Liljedahl

Gösta Liljedahl
Gösta Liljedahl
Gösta Liljedahl
Gösta Liljedahl
Gösta Liljedahl
Gösta Liljedahl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA LILJEDAHL, (1908-1993): "Sommardag, olja på duk, signerad , ca 116x90 cm

766546

2020-05-01