Niclas Hoflin pwndellampa

Niclas Hoflin pwndellampa
Niclas Hoflin pwndellampa
Niclas Hoflin pwndellampa
Niclas Hoflin pwndellampa
Niclas Hoflin pwndellampa
Niclas Hoflin pwndellampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NICLAS HOFLIN, pendellampa "Nomad 3", Rubn, vitlackerad metall, höjd ca 20 cm, diameter 10 cm

Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända

766556

2020-05-01