Niclas Hoflin pwndellampa
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NICLAS HOFLIN, pendellampa "Nomad 3", Rubn, vitlackerad metall, höjd ca 20 cm, diameter 10 cm
Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända
766556
2020-05-01