Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med klaff, 1900-talets mitt, fanérad med teak, 2 lådor, höjd 73, 120x66, klaffens längd 40 cm

Bruksslitage

766561

2020-04-30