Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TE- OCH KAFFESKEDAR, 12 dlr., silver, Asien, 1900-tal, längd ca 10-12 cm, vikt ca 124 g, box medföljer

Slitage

766573

2020-04-30