Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
CIGARETTETUI, silver, St:Petersburg Ryssland, 1800-talets slut, applikationer i 14K guld, förgylld insida, 10,5 x 6,5 cm, vikt 145 gram.
Zustandsbeschreibung
Mindre bruksslitage.
766574
2020-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner