Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

CIGARETTETUI, silver, St:Petersburg Ryssland, 1800-talets slut, applikationer i 14K guld, förgylld insida, 10,5 x 6,5 cm, vikt 145 gram.

Zustandsbeschreibung

Mindre bruksslitage.

766574

2020-05-16